poniedziałek, 20 lutego 2012

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ – KOLEJNA EDYCJA


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej, trzeciej już, edycji Kiermaszu MBP Podziel się książką, który w tym roku odbędzie się w dniach od 23 do 27 kwietnia. Data 23 kwietnia nie jest datą przypadkową. W tym dniu obchodzimy Dzień Książki i Praw Autorskich. Termin, więc jak najbardziej sprzyja rozpoczęciu naszej imprezy.


Wcześniej jednak, tak jak w latach ubiegłych, prosimy o dostarczenie nam książek, które nie są Państwu już potrzebne i leżą przeczytane na półkach w domowych bibliotekach.

Za każdą książkę przyniesioną przed rozpoczęciem Kiermaszu wręczymy dwa kupony, które będzie można w czasie trwania imprezy wymienić na dwie dowolne książki. Czekamy na interesujące pozycje wydane po 2000 roku. Powinny być one w nienagannym stanie. Przyjmiemy również książki wydane w latach wcześniejszych, o ile uznamy, że mogą one zainteresować uczestników kiermaszu. Książki przyjmować będziemy również w trakcie trwania imprezy, ale wtedy już za każdą pozycję wydamy tylko jeden kupon.

Tak, więc zachęcamy do zrobienia selekcji w domowych bibliotekach i serdecznie, raz jeszcze, zapraszamy na kwietniowy kiermasz do gmachu głównego MBP.

AK@

Brak komentarzy: