poniedziałek, 13 maja 2013

Podziel się książką


Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w czwartej już edycji Kiermaszu organizowanego przez MBP Podziel się książką, który odbywać się będzie w dniach od 14 do 17 maja 2013 roku.

W tym czasie obchodzony jest również Tydzień Bibliotek, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzenia biblioteki oraz wzięcia udziału w naszej imprezie, a także imprezach towarzyszących.

Prosimy o dostarczanie nam książek, które są już przeczytane i leżą na półkach domowych biblioteczek. Za przyniesione książki, podobnie jak w latach wcześniejszych, rozdawane będą kupony, które można będzie wymienić na dowolne książki. Czekamy na interesujące pozycje wydane po 2000 roku. Powinny być one w nienagannym stanie. Przyjmiemy również książki wydane w latach wcześniejszych, o ile uznamy, że mogą one zainteresować uczestników kiermaszu. Książki przyjmować będziemy również w trakcie trwania imprezy.

Dodatkowe informacje dotyczące kiermaszu można znaleźć na stronie http://www.biblioteka.bytom.pl/

Mamy nadzieję, że, jak co roku nie zawiedziecie Państwo i wspólnie będziemy się dobrze bawić.

Tak, więc zachęcamy do zrobienia selekcji w domowych bibliotekach i serdecznie, raz jeszcze, zapraszamy na nasz majowy kiermasz do gmachu głównego MBP.


AK@

Brak komentarzy: