piątek, 19 lutego 2016

"Już za chwileczkę, już za momencik..."


…i stara filia zostanie otwarta w nowej lokalizacji. W dużo lepszej lokalizacji - powiedzą niektórzy (zwłaszcza mieszkańcy Osiedla Arki Bożka). Oczywiście mowa o Placówce Filialnej Nr 12, która obecnie mieści się przy ul. Tuwima 5, a już wkrótce (zapewne na przełomie kwietnia i maja) zostanie otwarta w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Arki Bożka 21.

Lokal jest świeżo wyremontowany, przestronny, jasny, w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dotychczasowym czytelnikom. Nie ukrywamy, że liczymy na pojawienie się w naszych progach również nowych użytkowników biblioteki, w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.


Na zachętę kilka fotografii z nowego, pustego jeszcze lokalu…

Tak jest teraz, ale będzie jeszcze piękniej kiedy pojawią się regały, książki a przede wszystkim WY Kochani Czytelnicy. Bo to głównie dla Was i Waszej wygody wszystkie te zmiany…

Informacja dotycząca daty otwarcia placówki pojawi się na naszej stronie internetowej (www.biblioteka.bytom.pl) oraz na drzwiach nowego lokalu placówki.

Zapraszamy bardzo serdecznie!!!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Nie mogę się doczekać !