piątek, 15 lipca 2016

ZaBOOKuj książki na wakacje


Szanowni Czytelnicy!

Zapraszamy Was do skorzystania z niepowtarzalnej, jedynej takiej na rynku, „oferty”! Tylko w lipcu i sierpniu macie wyjątkową okazję wybrać się z nami w niezapomnianą „podróż”... A wszystko to dzięki wybranym specjalnie dla Was książkom :)

Nasza „oferta” jest bardzo szeroka: począwszy od tradycyjnych „podróży”  po wszystkich niemal krajach świata (dzięki naszym bogatym zbiorom przewodników, reportaży i relacji z podróży), poprzez nieco mniej tradycyjne „wyprawy” w kosmos (tu proponujemy głównie fantastykę, ale coś popularnonaukowego również się znajdzie :) ), całkiem abstrakcyjne (przynajmniej jak na razie) „wędrówki” w czasie (książki z zakresu historii i archeologii), „podróże” po meandrach ludzkich losów (oczywiście biografie i wspomnienia) i psychiki (powieści psychologiczne i książki z dziedziny psychologii), a także niezapomniane peregrynacje po bezkresnych polach ludzkiej imaginacji (beletrystyka)… i wiele, wiele innych :)

Nasza „oferta książkowych wycieczek last minute” jest wyjątkowa „na rynku”, ponieważ:


1. Nic nie kosztuje :) :) :)
2. Można „zabukować” (a może raczej, nomen omen, „zabookować”:) ) jednocześnie cztery „podróże”, a po „powrocie” (który my, bibliotekarze, nazywamy po prostu „zwrotem książek”;)) wybrać (się w) kolejne cztery :) :) :)
3. Oferujemy niespotykane w zwykłych biurach podróży „destynacje”, jak to mówią w branży turystycznej (albo bardziej swojsko – kierunki :) )

A droga wiedzie w wprzód i w przód | Choć się zaczęła tuż za progiem… nucił Frodo Baggins wyruszając w „epicką” podróż – ku przygodzie. Wasza „przygoda” może zacząć się już dziś, za progiem naszej biblioteki :)


O szczegóły „oferty” pytajcie w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej i w Wypożyczalni Literatury Popularnonaukowej.

Spieszcie się – liczba "książkowych wycieczek last minute” jest ograniczona!

Brak komentarzy: